Život s čarodítětem II.

Řadím se mezi akční maminky. Začala jsem se učit šít, podotýkám, že sama. Není to sice mistrovské dílo, ale většina hotových věcí svůj účel splnila. 

Když jsme se přihlásili s čarodítětem na karneval, který pořádá centrum, kam spolu chodíme, rozhodla jsem se, že se mezi mudly vydáme v tom pravém čarodějnickém. Kostým muselo mít nejen dítě, ale i rodiče. A já s Pedrem jsme tam byli oba. Protože jsem měla za to, že to bude plné broučků, berušek a princezen (což se také potvrdilo), ale taky jsem myslela, že se objeví trio Rumcajs, Manka a Cipísek, rozhodla jsem se, že z nás bude Harry, Hermiona a skřítek Dobby. Naopak překvapily kostýmy jako "pytlíky od čaje" nebo mudlovská sestřička či fotbalisti s roztleskávačkou.
A tak jsem čarodítěti musela ušít "povlak na polštář" a také připravit pořádné skřítkovské uši. Fakt, že jsem to opravdu šila, přikládám na fotce níže.
Zbytek všech tří kostýmů byl použit vlastně z normálního mudlovského oblečení a nechyběly ani jednoduché hábity. Hůlky samozřejmě zůstaly pouze z bezpečnostních důvodů (děti do 2 let) doma. Abychom opravdu vypadali jen jako mudlové převlečení za čaroděje.
Čarodítě bylo ale před karnevalem lehce nevyspalé a trápila ho rýmička, takže na fotkách nevypadalo výjimečně zrovna vesele jako vždy, ale to nevadí. 
S mudlaty jsme si zahráli hry jako "židličky", děti plnily úkoly a dostávaly sladkosti (které stejně nakonec sní rodiče, protože se přece tak malým dětem nebudou dávat sladké bonbóny a lízátka, že ano :-D) a jako dárek dostaly větrník k zápichu do zahrádky.
Foto z přípravy hry židličky je níže, a protože mají mudlové plno blbostí a nařízení, tak v rámci zachování anonymity všech zúčastněných vyjma mého vlastního čarodítěte nedávám k dispozici na fotce obličeje ostatních, jejichž souhlas jsem si pro zveřejnění do tohoto článku nezískala.

Komentáře

Jméno
Nadpis
Text
Kolik je 8 + 7 (slovem)?
Akce

Přehled komentářů


Kolejní časopis Nebelvíru školy Hogwarts.cz