Letní speciál 2015 - Antinebelvírské číslo

Nebelvír. 

Kolej plná velkých jmen, známých osobností, postav své doby. Avšak jsou všichni červení bez poskvrnky? Jsou všichni vzorem ctností?

Nebo právě naopak?

Co když jsou to vlastně příšery, monstra, která vylézají v noci, aby ukořistila trochu zlata či kofeinu, aby byla vždy připravena na neplechy a zlotřilosti, které jsou k jejich povahám tak netypické?

 Nasadila jsem své nejlepší novináře na známé osobnosti Nebelvíru, aby prozkoumali, co se prozkoumat má, aby zjistili, co je pravdy na těch nepatrných drobných skvrnkách, které tu a tam někomu ujedou v ohavné pomluvě. Výsledky byly zničující! Naprostá pohroma! Člověk by skoro řekl, že v celém Nebelvíru není čistá duše.

Přesvědčte se sami při čtení Letního speciálu Lví tlapou – Antinebelvírského čísla!

 

Vaše šéftlapka Olivka 

NEPROŠLO CENZUROU: Tradiční průběh porady Lví tlapou aneb portrét noční můry každého redaktora

Počet komentářů: 0 Počet přečtení: 581
Autor: Angie Claire Silvery
Tyto pravdivé informace vydávám za obrovského rizika a vědoma si vážného nebezpečí, které mi hrozí. Článek mi bylo zakázáno šířit, ba dokonce ho naše šéfredaktorka v zuřivém záchvatu vzteku několikrát roztrhala a následně snědla. Já ho však znám již celý zpaměti, a proto vám ho tu nyní mohu předložit. Berte tudíž všechny popisované příhody jako varování pro budoucí generace nebelvírských studentů, kteří by snad v pomatení svých smyslů uvažovali o vstoupení do temného spolku redaktorstva Lví tlapou.

Lichvář, nebo dobrodinec?

Počet komentářů: 1 Počet přečtení: 455
Autor: Nerys Heliabel Ghostfieldová
Kdo by neznal štědré srdce a laskavou mecenášskou povahu Nebelbracha Mechachy. Jsou však jeho úmysly opravdu tak čisté jako pravidelně cíděná sbírka pohárů na kolejním krbu, nebo na nich přeci jen najdeme nějakou tu šmouhu nekalých praktik?

Temné doupě slečny prefektky

Počet komentářů: 2 Počet přečtení: 514
Autor: Theresa Brendi
Ne vždy je všechno na první pohled tak, jak se může zdát. Nevěříte snad tomu, že slečna prefektka skrývá nějaká tajemství? Ale ano! A ne jedno!

Nebelvírští duchové

Počet komentářů: 0 Počet přečtení: 479
Autor: Betelgeuse Orionis
Až do dnešního dne se titulem kolejního ducha honosili celkem čtyři zesnulí obyvatelé Nebelvíru – Mariah Jane Watsonová, Thomas Perchner, Lola Kaki a Phosgen Crestfall. Také se občas sami sebe ptáte, jací byli? K čemu vlastně byli koleji dobří? A hlavně potom, potřebuje v dnešní moderní době Nebelvír ještě svého ducha?
Na tyto a možná i nějaké další otázky se vám pokusím odpovědět v následujícím článku…

Nové Bradavice? Podle Lily je to možné.

Počet komentářů: 2 Počet přečtení: 464
Autor: Thomas Olkim
Pokud si myslíte, že znáte Lily Peterson, tak je možné, že vás tento článek překvapí.

Temná tajemství „hodné holky“ Nerysky

Počet komentářů: 3 Počet přečtení: 505
Autor: Olivie Windy
Neryska je již dlouhá léta stabilní členkou koleje. Hodná holka – nebo se tak alespoň jeví. Avšak víte, co skrývá ve skříni? Co tají a s čím se chlubí? Odhalila jsem pro vás krutou pravdu, tak neváhejte a čtěte!

Tajemná komnata slečny primusky

Počet komentářů: 3 Počet přečtení: 2222
Autor: Theresa Brendi
Často chodíme kolem, často se na ta tajemná dvířka jen díváme. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, co tam slečna primuska ukrývá? Pojďme si udělat malou exkurzi!

Fanatický génius, nebo geniální fanatik?

Počet komentářů: 0 Počet přečtení: 550
Autor: Nerys Heliabel Ghostfieldová
Co skrývá Inkar Tarkis? Co v tajnosti připravuje v zákoutích naší školy? Máme se pouze bát, či raději rovnou spustit paniku a bít na poplach?

Esperanza Milagrosa aneb krutá a bezohledná tyranka

Počet komentářů: 3 Počet přečtení: 480
Autor: Elisabeth Victoria Maxwell
Přinášíme nová zjištění o životě nebelvírského famfrpálového týmu pod vedením Esperanzy Milagrosa! Zajímají Vás šťavnaté detaily? Tak čtěte dál!

Padá hvězda s nebes výše

Počet komentářů: 3 Počet přečtení: 487
Autor: Nebelbrach Mechacha
Od Zimy 2011 je ředitelkou Nebelvíru Betelgeuse Orionis. Jaká je? Co své koleji přináší?

Kolejní časopis Nebelvíru školy Hogwarts.cz